راهنما

راهنمای متنی و تصویری ربات ساز فروشگاهی بات مارکت

امور مالی و گزارش فاکتورهای فروش

همانطور که ربات فروشگاهی شما فعالیت خود را انجام میدهد و کاربران و یا بازاریابها اقدام به خرید و فروش کالا میکنند ، این اطلاعات در بخش امور مالی ثبت شده و شما میتوانید در هر لحظه میزان فروش مستقیم و یا فروش بازاریابها را مشاهده نمایید.

برای اینکار کافیست منوی "امور مالی" را باز کنید و زیر منوی فاکتورهای فروش طبق تصویر زیر مراجعه نمایید:

در زیر منوی فاکتورهای فروش میتوانید جزئیات فاکتور فروش را مشاهده کنید . همچنین در صورتی که فاکتور توسط بازاریاب صادر شده باشد ، در قسمت کد بازاریاب ، میتوانید کد اختصاصی بازاریابی که این محصول را فروخته است را مشاهده نمایید.

در قسمت بالای زیر منوی فاکتورهای فروش ، گزارش تعداد کل فاکتورها ، تعداد فاکتورهای با پرداخت موفق و همچنین جمع فاکتورهای پرداخت شده را مشاهده میکنید.مبلغی که در قسمت جمع فاکتورهای پرداخت شده مشاهده میکنید ، در حساب شما محفوظ بوده و هر زمان که مایل باشید میتوانید اقدام به ارسال درخواست تسویه حساب نموده تا این مبلغ به شماره حساب شما واریز گردد.

درخواست تسویه حساب:

زمانی که مبلغی در حساب کاربری شما وجود دارد ، در هر زمان کافیست که گزینه ی "درخواست تسویه حساب" را انتخاب کنید تا فرم درخواست تسویه حساب باز شود.در این فرم مبلغ درخواستی خود را درج کنید.این مبلغ نباید بیشتر از موجود حساب شما باشد.

دقت کنید که این رقم به ریال درج گردد.

مهم: زمانی که درخواست تسویه حساب توسط شما ارسال میگردد ، یک ایمیل تاییدیه به ایمیل شما ارسال خواهد شد . ایمیل تاییدیه حاوی یک لینک بوده که پس از کلیک بر روی لینک تایید ، درخواست شما به واحد حسابداری ارسال خواهد شد.در صورتی که این ایمیل دریافت نشد پوشه ی اسپم ایمیل خود را نیز بررسی نمایید و یا به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.

 

سوابق تسویه حساب:

زیر منوی سوابق تسویه حساب ، جایی است که شما میتوانید سوابق تسویه حساب های خود را مشاهده نمایید و از روند انجام تسویه حساب مطلع گردید.

جستجو