راهنما

راهنمای متنی و تصویری ربات ساز فروشگاهی بات مارکت

دسته بندی و ثبت محصولات در ربات فروشگاهی بات مارکت

دسته بندی ها:

بخش اصلی در ربات فروشگاهی که اعضا بتوانند محصولات را مشاهده و پیمایش کنند ، همان آیتم محصولات است.برای ثبت مشخصات محصولات خود پس از ورود به پنل مدیریتی بات مارکت طبق تصویر زیر منوی "دسته بندی ها" را باز کنید تا دسته بندی محصولات خود را ایجاد کنید.

کافیست که نام دسته بندی خود را وارد نموده و سپس دکمه ی ذخیره کلیک نمایید تا دسته بندی شما ذخیره گردد.بعد از ایجاد دسته بندی های خود میتوانید محصولات خود را از منوی محصول جدید ثبت نمایید.

 

محصول جدید:

پس از ایجاد دسته بندی های خود اکنون با کلیک روی منوی محصول جدید ، فرم ثبت محصول را مشاهده خواهید کرد.در این فرم باید اطلاعات محصول خود را ثبت نمایید که در ادامه توضیحات کامل برای ثبت محصول را به شما ارائه میکنیم.

دسته بندی محصول:

ابتدا دسته بندی محصول خود را انتخاب کنید.نحوه ی ایجاد دسته بندی در مرحله ی قبلی آموزش داده شد.

نام محصول:

نام محصول خود را کوتاه و مختصر و مفید وارد کنید.

توضیحات محصول:

توضیحات کامل و شفاف از محصول خود در این قسمت درج کنید.توضیحات محصول را میتوانید همراه با شکلک (ایموجی) وارد کنید.درج هرگونه لینک در این بخش غیر مجاز است.

قیمت:

قیمت محصول خود را به ریال درج کنید.

لینک فایل دانلودی:

اگر محصول شما مجازی است ، لینک دانلود محصول خود را در این قسمت درج کنید.اعضای ربات فروشگاهی شما در صورتی که این محصول را خریداری کنند، لینک دانلود محصول برای آنها ایمیل میشود.

انتشار محصول:

وضعیت انتشار محصول را مشخص نمایید.وضعیت سبز رنگ به معنی انتشار است و اعضا ربات فروشگاهی شما امکان مشاهده و خرید محصول را خواهند داشت.

امکان خرید آنلاین:

در صورتی که مایل به فروش آنلاین محصول هستید این امکان را نیز سبز رنگ کنید تا کاربران لینک خرید محصول را مشاهده و بتوانند به صورت آنلاین و فوری اقدام به خرید نمایند

تصویر محصول:

تصویری برای محصول خود انتخاب کنید . تصویر حداکثر 800 در 800 پیکسل مجاز است.

پس از وارد کردن تمام اطلاعات فرم اکنون با کلیک روی گزینه ی ثبت محصول ، محصول شما ثبت و در ربات فروشگاهی شما نمایش داده میشود.

 

ویرایش محصولات:

برای ویرایش محصولات خود میتوانید از منوی محصولات ، لیست محصولات خود را مشاهده نمایید و با انتخاب هر یک ، فرم ویرایش محصول نمایش داده میشود.

جستجو