راهنما

راهنمای متنی و تصویری ربات ساز فروشگاهی بات مارکت

راهنمای ساخت سوالات متداول

یکی از بخش های ربات فروشگاهی بات مارکت امکان ایجاد سوالات متداول است.همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، اعضا ربات فروشگاهی شما گزینه ای به نام "سوالات متداول" را در صفحه ی اصلی ربات خواهند دید.

اعضا ربات فروشگاهی شما با انتخاب گزینه ی "سوالات متداول" میتوانند سوال ها و جوابهایی را که شما برای آنها آماده کرده اید تا فرایند خرید را برایشان ساده کنید ، خواهند دید:

 

برای ساختن بخش سوالات متداول کافیست که وارد پنل مدیریتی خود شده و از منوی "ربات" زیر منوی سوالات متداول را باز کنید.در تصویر زیر ، بخش سوالات متداول را مشاهده میکنید:

 

در منوی سوالات متدوال قسمتی را مشاهده میکنید که میتوانید در آن سوال و جوابهای از پیش آماده شده ی خود را درج کنید و پس از درج این سوال و جوابها دکمه ی ذخیره را کلیک کرده تا سوال و جوابهای آماده ی شما ذخیره گردد.

از این پس اعضا ربات تلگرامی شما با انتخاب گزینه ی "سوالات متداول" میتوانند سوال و جوابهای درج شده توسط شما را مشاهده کنند.

دقت کنید که این سوال و جوابها باید در روند خرید مشتریان شما و پاسخ به سوالات احتمالی آنها کمک نماید . بنابراین هر سوالی که تصور میکنید در خرید راحت تر مشتریان شما راه گشا میباشد را در این قسمت درج نمایید

جستجو